BIJELI JELEN: Čista desetka!

Ljetna pozornica
Gradska kazališta mladih Split

 

Ovo predstava jako mi se svidjela. Bila je zanimljiva, poučna i puna lijepih pouka o prijateljstvu, dobroti i ljubavi. Glumci su bili odlični, a kostimi i scenografija stvorili su čarobnu atmosferu. Predstava me zabavila i potaknula na razmišljanje.
Teodora Bijelić, 13

Predstava koju smo gledali na Ljetnoj pozornici mi se svidjela. Posebno su mi se svidjeli kostimi koji su bili jako dobri. Radnja mi je na početku bila pomalo dosadna, dok mi je kasnije postala jako zanimljiva.
Leonora Kartelo, 12

Predstava je bila odlična zato što su većina glumaca bili dobri. Najbolja glumica mi je bila Anka.
Leona Bijelić, 7

Ovo je moj favorit ove godine! Sve je savršeno, od pozornice do scenarija pa do cijele predstave! Vidi se da su se stvarno stvarno pripremali za ovo. Dugo se ovako nešto nije vidjelo na MDF-u. Scenarij i likovi su fantastično razvijeni. Moram reći da me je toliko zadivila, da nisam ni gledao na hostese ili uzrast. Teško da će me još nešto zadiviti kao i ovo.
Dino Gnjidić Klarić, 12

Ponekad, prijateljstvo se rađa u neobičnim okolnostima. Neka prijateljstva su kratka i jednostavna, druga komplicirana i puna svađa, no isto tako postoje i ona dugogodišnja. Prijatelji nisu samo osobe s kojima se družiš već osobe koje se brinu za tebe, pomognu ti u nevoljama, plaću i smiju se s tobom. Rijetki su oni koji stvarno s vama ostanu tijekom cijelog života, jer nažalost ipak su češća neprijateljstva. Neprijateljstva se često rađaju među ljudima, no u ovom slučaju prisutno je između ljudi i životinja. Ljudi ubijaju životinje iz dosade, a životinje ubijaju njihove guske, patke i pokušavaju nauditi djeci. Ipak, u cijeloj toj situaciji postoji dobrota. Djevojčica Anka bila je ta dobrota, pomagala je životinjama tako da bi im najavila kad će biti lov, a ljudima je branila djecu, davala hranu i piće. Cijelog je života pomagala, bila dobra i nesebična, a kad je umrla, vjeruje se da je njena zvijezda se raspršila na 1000 malih dijelova. Svaki djelić njene zvijezde uspije ovom svijetu donijeti neko dobro.
Marieti Pavić, 14

Predstava Bijeli jelen je bila najbolja dosad! Zašto? Glumci su bili izrazito dobri. Divno su prikazali sreću, tugu te osjećaj nedovoljnosti. Kostimi su bili fenomenalni. Izvrsno su dočarali svakog lika posebno što je dalo još veći i ljepši doživljaj. Scenografija je bila neobična. Bila su 3 kruga zastora u 3 različite boje. To je nešto što inače ne viđamo, ali je to izvrsno prikazalo šumu. Ova predstava mi je bila omiljena, više od svih koje sam pogledala te se nadam da ću vidjeti još ovakvih lijepih i čudesnih predstava!
Kaja Jakelić, 13

Predstava Bijeli Jelen je bila odlična i jedna od najboljih predstava koje sam gledala. Imali su fenomenalne kostime zbog kojih mi je bilo gušt gledati ovu predstavu. Glumci su jako dobro glumili, a jedan od boljih glumaca mi je bio Erik (kraljević).
Asja Biočić, 11

Predstava Bijeli jelen je bila jako lijepa i poučna. Svidjela mi se zbog kostima i zbog toga koliko su glumci dobro glumili. Publika ih je na kraju nagradila jako velikim pljeskom. Glavni likovi su bili: Anka, Erik, Liska, Gagačilo (Patak) i Medvjed. Predstava je bila jako dobra i organizirana.
Sandra Nakić, 12

Predstava je trajala 50 minuta i svidjela se cijeloj publici. Izvelo ju je Gradsko kazalište mladih Split koje je prošle godine izvelo predstavu Zlatokosa, a jedna i druga su me oduševile. Kostimi su bili prekrasni, kao i scenografija. Nadam se da će me i dogodine oduševiti još jedna njihova predstava.
Mara Lokas, 13

Predstava Bijeli jelen je bila poučna, ali ponekad dosadna. Uči nas da budemo dobri prema životinjama i da ih štitimo. Ja se slažem s time zato što malo ljudi danas brine o životinjama. Nisam toliko pratila jer su me moji prijatelji ometali, ali sam razumjela temu. Moram pohvaliti kostime jer su bili izvrsni i imali su puno detalja i ukrasa. Hostese su nas gnjavile i jedva su nam dopustile da sjednemo…
Larisa Lamešić, 12

Izvedba GKM Split me očarala. Kako je ovo bilo dobro! Scenografija je bila magična, ta ogromna scena izgledala je fantastično. U 50 minuta dramske predstave sam uživao. Glumci su izvanredni! Najviše mi se svidio lik košute. Isto kazalište me oduševilo prošle godine sa Zlatokosom, tako da, po 2. put najbolja izvedba na cijelom MDF-u od istog kazališta, 2. godine zaredom, vidi se da je kazalište jako kvalitetno.
Šimun Marinov, 11

Ovo je bila jedna od boljih predstava ove godine! Napravljena je po istoimenoj knjizi, s dubokom poukom i vrlo zanimljivom radnjom. Meni se jako svidjela jer govori o dobroti i traženju svoga identiteta (koliko sam ja shvatila). Sve u svemu, jako dobra predstava, a kostimi su im čista desetka.
Karla Kulušić, 12

 

Podijeli s prijateljima